Створення ковки на воротах

24.05.2017 17:28
просмотров
Етапи виготовлення кованих воріт в Хмельницькому від brama-market.lviv.ua

1Створення кованих воріт – складний та кропіткий процес, за яким цікаво спостерігати зі сторони та приймати участь самому. У цій статті ми поетапно розповімо про власне виробництво кованих виробів та воріт, яке наша компанія налаштувала у Києві.  Замовити ворота можно в нашій компанії!

Створення дизайну кованих воріт:

Якщо вас влаштовують стандартні заготівки з каталогу кованих елементів, то ви можете обрати щось із вже готових воріт або створити з дизайнером полотно за власним смаком, комбінуючи елементи з каталогу.

Якщо ж ви бажаєте отримати ексклюзивну роботу, наприклад, сімейний герб або візерунок за власним ескізом кованої брами, — ми запропонуємо художника. Він відтворить усі ваші побажання у кресленні з нуля.

Заміри проїзду та прорахунок вартості:

Послуги майстра для замірів надається безкоштовно. Зазвичай вуличні брами встановлюються в уже готовий проїзд, тобто з обох сторін вже є стовпи або огорожа. Точно виміряти висоту майбутньої конструкції та точне розташування петель – ось його головна задача. Вже після цього інженер прорахує необхідну кількість металу, його товщину та складе кінцеву ціну.

Цех ручного кування:

Усі індивідуальні замовлення куються вручну без застосування штампів, метал обробляється методом гарячого кування.

Цех зборки:

Усі заготівки, разом із кресленнями, направляються саме сюди. Тут їх зварюють між собою згідно з пропорціями.

Піскоструминний цех:

У ізольованій камері готове полотно очищають від окалини, яка утворюється після зварювання.

Підготовка перед фарбуванням:

Перед нанесенням фарби, поверхню металу та кожний його вигин шліфують бормашиною. Усі стики та порожнини задньої частини воріт заповнюється бельгійським еластичним герметиком.

НАВІЩО ЦЕ? Справа у тому, що метал розширюється на сонці, а разом із ним – і уся конструкція воріт. Саме тому ми не використовуємо звичайну шпаклівку.   8

Етап холодного цинкування:

На цьому етапі виріб вкривається тонким шаром цинку, який захищає вуличні брами від іржі та корозії із гарантією на 10 років.

Цех фарбування:

Тут наноситься 3 шари ковальської металізованої фарби із частинками металу. Її поверхня не глянцева, а трохи шорстка. Саме на ній не видно дрібних подряпин.

Художнє патинування:

Якщо ви хочете прикрасити ваші розсувні або розпашні брами, надати їм антикварного вигляду «під старину», тоді наш художник, вже на місці, нанесе патину пензликом. Відтінки на вибір – античне золото, антична мідь, срібло та зелень.

Ціни та габаритні розміри на ковані ворота у Хмельницькому

Як ви вже переконалися, кований виріб проходить через багато етапів ручного виробництва, що відбивається на його вартості:

Ширина на висоту, мм

Ціна, євро

3500х2000

1 630

4500х2000

2 050

5500х2000

2 720

6000х2000

3 000

6500х2000

3 270

 

Гарні та сучасні автоматичні брами на вашій ділянці  

Для автоматизації важких кованих воріт brama-market.lviv.ua. рекомендує потужні електроприводи італійського виробництва Nice, Faac або Came, які витримують стулки до 5 метрів шириною та вагою більше 800 кг. Лінійна автоматика Faac від 379 євро! 

7Як отримати ексклюзивні ковані брами із безкоштовним монтажем?

Усіх покупців, які замовили художнє кування за власними ескізами, очікує приємний бонус у вигляді безкоштовної установки або монтажу! Компанія «БРАМА МАРКЕТ» пропонує подивитися готові виставкові елементи можна у офісі вашого міста або виставкових залах Львівської області. Адреси та умови замовлення уточнюйте у менеджера: (067) 3488399, (050) 1604611. Фото готових кованих воріт можете передивитися на сайті, у розділі «Фотогалерея».

УВАГА! АКЦІЯ від компанії «БРАМА МАРКЕТ» у Хмельницькому – покупцям кованої брами на замовлення з 24 по 31 травня – кована хвіртка у подарунок!

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Новости по теме

19.05.2017 16:07

Иногда для покупки реально хорошего товара необходимо не один раз…

Последние новости

Об аварии и о том, что для установления справедливости необходимы свидетели, написала в соцсети жительница Днепра.

Сегодня 15:15
1
просмотров

Различные боеприпасы и пол ящика марихуаны: хороший улов правоохранителей области.

Сегодня 14:57
45
просмотров

Днепропетровщина – первая среди областей Украины по объему иностранных инвестиций. На одного жителя приходится почти 1200 долларов США, вложенных в местные предприятия. Это в 1,3 раза больше, чем в среднем по стране, сообщил председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко.

Сегодня 14:18
12
просмотров

Областная полиция просит помочь в поисках пропавшего парня.

Сегодня 13:59
394
просмотров

За 2017 год в области усыновлено 118 детей.

Сегодня 13:38
11
просмотров

Они просто смешивали спирт с водой неизвестного происхождения.

Сегодня 13:14
137
просмотров

Депутатская группа «Партия «Відродження» обратилась ко всем парламентским фракциям и депутатским группам с призывом не голосовать за правительственную реформу здравоохранения.

Сегодня 12:58
40
просмотров

ПАММоги мне, деньги гибнут… Почему инвестиции в ПАММ-счета помогут приумножить капитал?

Сегодня 12:24
96
просмотров

Днепр начинает подготовку к Новому году уже в октябре.

Сегодня 12:14
243
просмотров

Одобрение и поддержку получили археологические исследования памятников Старой Самары и Игренского полуострова от администрация Института археологии НАН Украины. 

Сегодня 12:12
19
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • -70%

  #VittoRossi і знову від -30% до -70%!

 • -30%

  Мамье лето! Скидки на замнюю одежду и обувь

 • -40%

  Mid Season Sale в Accessorize!

 • -40%

  -40% на все украшения с натуральными камнями в «925»

Наверх