Ковані ворота в Івано-Франківську знову в моді!

04.05.2017 15:45
просмотров

Ексклюзивні варіанти від brama-market.lviv.ua

3Гаражні моделі та ролети

Ваші системи для гаража мають відповідати усім вимогам безпеки, та бути якісними, а саме цим вимогам відповідають системи Ryterna, Wisniowski, DoorНan, Аlutech, Hormann. Найсучасніші та стильні підйомні, секційні, рулонні варіанти задовольняють смаки найвибагливішого покупця! Гаражним системам секційного типу притаманні наступні характеристики: міцні панелі до 45 мм товщиною, торсійна або пружинна система балансування полотна з 25000 робочими циклами, елементи кріплення та фурнітури з сталі або нержавіючого матеріалу, поліуретанове наповнення та ущільнювачі з гуми по контурам. А в гараж, що не опалюють, доречно прилаштувати роллети з тоншими ламелями ніж в секційних систем для гаража, проте саме роллети ви зможете поставити на проблемний та складний отвір з обмеженим в’їздом.

Розпашні та зсувні рішення

Аби перекрити проїзд до подвір’я можна ставити або розпашні ворота2 на ділянку, або розсувні. І в тих, і в інших є свої переваги. Проте наразі ми пропонуємо не обмежувати простір власної фантазії, а прилаштувати до свого обійстя ворота ковані для вулиці. Художнє кування — це справжнє мистецтво, і ми запрошуємо вас доторкнутися до нього! Замовляйте у нас виготовлення брам з куванням, показавши попередньо дизайнеру ескіз, на який той буде спиратися, створюючи проекцію. ВАРТО ЗАУВАЖИТИ! Технологічно та естетично вірно оформляти ковану конструкцію деревом або міддю, це буде доречніш, ніж ковані брами з профнастилом, оскільки мають поєднуватися лише схожі матеріали. Наш коваль працює лише вручну, обробляючи способом гарячого кування виріб, деталь за деталлю, приділяючи ретельну увагу кожному сантиметру полотна. Декорувати браму з кованими елементами можливо гербом, вензелем, виноградним гроном, трояндами, фруктами у кошику, химерними візерунками та чудернацькими орнаментами. Для зручності купуйте ковані ворота з електродвигуном, на таку покупку передбачена знижка до 15%. Вартість кованих брам дізнавайтеся в менеджера.

Привід до брами Faac, CAME, Nice

Автоматизоване керування воротами — це не лише зручність та підвищений рівень комфорту, а й можливість вашим системам працювати довше та обережніше. Ми пропонуємо як привід на вуличні ворота, гаражні побутові, так і для промислових потужних систем. Бездоганна робота за будь-яких погодних умов, захист від перегріву, можливість прочинити систему у разі перебоїв з електропостачанням, якісне мастило, використане для двигуна — дає можливість не турбуватися за бездоганну роботу ворітних конструкцій! Тепер ви натискаєте на кнопку пульта та ворота прочиняються тоді, коли ви знаходитесь в авто. НЕ ПРОПУСТІТЬ! У разі замовлення потрібно зазначити вагу, тип, розмірну сітку воріт та навантаження, яке буде на них подаватися.

Монтування, сервіс, виробництво брам від компанії БРАМА МАРКЕТ

 • Тепер платити за товар можна після установки

 • Розраховуйтесь як карткою, так і готівкою

 • Виготовлення кованої конструкції за вашим ескізом

 • Відкатні ковані брам виготовляються вручну методом гарячого кування

 • Безкоштовна візуалізація готового виробу

Наша компанія «БРАМА МАРКЕТ» в Івано-Франківську  спеціалізується на продажах лише якісного та сертифікованого товару, серед якого є приводи, шлагбауми, фурнітура, обладнання розвантажувальне. АКЦІЯ! З 4 травня по 11 травня кожному покупцю ворітних систем монтаж — у подарунок.

1

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

Провластная коалиция Верховной Рады продавила принятие медицинской реформы.

Сегодня 21:21
21
просмотров

Бывший директор трубного завода нанес ущерб государству на сумму свыше 16 миллионов гривен.

Сегодня 20:40
57
просмотров

Политиков и чиновников теперь с какой стороны только не оцениваю: и по выполненным и невыполненным обещаниям и по количеству интервью, и так далее. Вот дошли до того, что уже и «лайки» в соцсетях к их постам стали считать.

Сегодня 20:40
197
просмотров

Вчера, 18 октября, вечером, в полицию позвонил мужчина, на которого неизвестный совершил нападение в результате чего отобрал телефон.  

Сегодня 20:15
188
просмотров

Нацбанк заявил в правоохранительные органы о подозрительных операциях с наличностью.

Сегодня 20:00
29
просмотров

Четкие и наверняка рабочие инструкции, проверенные временем опытом, а иногда и кровью, дают днепрянам наши стражи порядка. А для визуалов они даже подготовили инфографику.

Сегодня 19:20
35
просмотров

Практически каждый день сотрудники патрульной полиции выезжают по вызовам краж в магазинах. Этот случай примечателен тем, что человек, которого подозревают в хищении конфет, устроил настоящий «цирк» с игрой в «больного» и агрессивными действиями.

Сегодня 18:40
250
просмотров

Акция получила название «Защитим наше общее будущее».

Сегодня 17:55
31
просмотров

Приоритетным проектом дорожников на Днепропетровщине - автодорога Н-31.

Сегодня 17:06
149
просмотров

Скоро на телеканале «Интер» состоится премьера масштабного реалити-шоу «Время строить», в котором команда проекта будет строить дома нуждающимся и действительно достойным лучшей жизни семьям.

Сегодня 16:34
45
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • -70%

  #VittoRossi і знову від -30% до -70%!

 • -30%

  Мамье лето! Скидки на замнюю одежду и обувь

 • -40%

  Mid Season Sale в Accessorize!

 • -40%

  -40% на все украшения с натуральными камнями в «925»

Наверх