Ковані ворота в Івано-Франківську знову в моді!

04.05.2017 15:45
просмотров

Ексклюзивні варіанти від brama-market.lviv.ua

3Гаражні моделі та ролети

Ваші системи для гаража мають відповідати усім вимогам безпеки, та бути якісними, а саме цим вимогам відповідають системи Ryterna, Wisniowski, DoorНan, Аlutech, Hormann. Найсучасніші та стильні підйомні, секційні, рулонні варіанти задовольняють смаки найвибагливішого покупця! Гаражним системам секційного типу притаманні наступні характеристики: міцні панелі до 45 мм товщиною, торсійна або пружинна система балансування полотна з 25000 робочими циклами, елементи кріплення та фурнітури з сталі або нержавіючого матеріалу, поліуретанове наповнення та ущільнювачі з гуми по контурам. А в гараж, що не опалюють, доречно прилаштувати роллети з тоншими ламелями ніж в секційних систем для гаража, проте саме роллети ви зможете поставити на проблемний та складний отвір з обмеженим в’їздом.

Розпашні та зсувні рішення

Аби перекрити проїзд до подвір’я можна ставити або розпашні ворота2 на ділянку, або розсувні. І в тих, і в інших є свої переваги. Проте наразі ми пропонуємо не обмежувати простір власної фантазії, а прилаштувати до свого обійстя ворота ковані для вулиці. Художнє кування — це справжнє мистецтво, і ми запрошуємо вас доторкнутися до нього! Замовляйте у нас виготовлення брам з куванням, показавши попередньо дизайнеру ескіз, на який той буде спиратися, створюючи проекцію. ВАРТО ЗАУВАЖИТИ! Технологічно та естетично вірно оформляти ковану конструкцію деревом або міддю, це буде доречніш, ніж ковані брами з профнастилом, оскільки мають поєднуватися лише схожі матеріали. Наш коваль працює лише вручну, обробляючи способом гарячого кування виріб, деталь за деталлю, приділяючи ретельну увагу кожному сантиметру полотна. Декорувати браму з кованими елементами можливо гербом, вензелем, виноградним гроном, трояндами, фруктами у кошику, химерними візерунками та чудернацькими орнаментами. Для зручності купуйте ковані ворота з електродвигуном, на таку покупку передбачена знижка до 15%. Вартість кованих брам дізнавайтеся в менеджера.

Привід до брами Faac, CAME, Nice

Автоматизоване керування воротами — це не лише зручність та підвищений рівень комфорту, а й можливість вашим системам працювати довше та обережніше. Ми пропонуємо як привід на вуличні ворота, гаражні побутові, так і для промислових потужних систем. Бездоганна робота за будь-яких погодних умов, захист від перегріву, можливість прочинити систему у разі перебоїв з електропостачанням, якісне мастило, використане для двигуна — дає можливість не турбуватися за бездоганну роботу ворітних конструкцій! Тепер ви натискаєте на кнопку пульта та ворота прочиняються тоді, коли ви знаходитесь в авто. НЕ ПРОПУСТІТЬ! У разі замовлення потрібно зазначити вагу, тип, розмірну сітку воріт та навантаження, яке буде на них подаватися.

Монтування, сервіс, виробництво брам від компанії БРАМА МАРКЕТ

 • Тепер платити за товар можна після установки

 • Розраховуйтесь як карткою, так і готівкою

 • Виготовлення кованої конструкції за вашим ескізом

 • Відкатні ковані брам виготовляються вручну методом гарячого кування

 • Безкоштовна візуалізація готового виробу

Наша компанія «БРАМА МАРКЕТ» в Івано-Франківську  спеціалізується на продажах лише якісного та сертифікованого товару, серед якого є приводи, шлагбауми, фурнітура, обладнання розвантажувальне. АКЦІЯ! З 4 травня по 11 травня кожному покупцю ворітних систем монтаж — у подарунок.

1

Главные новости Днепра в Telegram

Добавить комментарий

Последние новости

На Днепропетровщине во время поминок невестка набросилась с ножом на родную свекровь.

Сегодня 09:32
448
просмотров

Неизвестный или же группа неизвестных вырастил в Верхнеднепровском районе 33,5 тысячи кустов конопли.

Сегодня 09:21
23
просмотров

Недавно офис Евросоюза опубликовал исследование, в котором проанализированы часы работы и отдыха в разных странах Европы.

Сегодня 08:56
276
просмотров

Об этом говорят данные социологического исследования «Днепровский омнибус». 

Сегодня 08:40
32
просмотров

Мужчина, которого обвиняют по двум тяжким статьям начал скрываться от органов следствия 9 августа текущего года.

Сегодня 08:04
2791
просмотров

С начала января 2017 года нашими соотечественниками было оформлено 2 290 595 паспортов гражданина Украины для выезда за рубеж.

Сегодня 07:41
504
просмотров

За прошедшую неделю в цене выросли некоторые продукты питания.

Сегодня 06:22
924
просмотров

Средняя оценка коммунальных служб составила в августе 2,48.

Вчера 20:59
64
просмотров

К созданию фильма об одном дне из жизни страны может присоединиться любой желающий.

Вчера 20:13
30
просмотров

В 13:40 сегодня в ГСЧС поступило сообщение о возгорании в лесу рядом с селом Приволчанское. Об этом сообщили в пресс-службе Главного управления по Чрезвычайным ситуациям на Днепропетровщине.

Вчера 19:06
517
просмотров

АКЦИИ КОМПАНИЙ

 • Акция!

  Кондиционер со скидкой — 17%

 • Акция!

  Акция «Дарим 200 грн на следующую покупку»!»

 • Акция!

  Дарим 100 грн на контактные линзы!

 • Акция!

  Обувь и одежда Chicco по фиксированной цене от 99 грн!

Наверх