Озеро біля церкви на Перемозі – дуже популярне серед школярів, які приходять сюди покататися. Цього разу на тонку кригу вийшли і дорослі. Про це повідомляє Dnepr.info.
Зазначимо, що сьогодні випав сніг, але на вулиці плюсова температура. На досить тонкій кризі помітили дітей разом з батьками, які каталися тут на санках.
На щастя, цього разу обійшлося без надзвичайних ситуацій та ніхто не провалився в воду.
Будьте обережні. Ніякі зимові розваги не варті вашого здоров’я. Нагадаємо, раніше на цьому озері помітити школярів, які каталися на тонкій кризі. Тоді місцеві мешканці викликали патрульних, які нагадали дітям правила поведінки на льоду.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…