80-100 грн за пачку сигарет: оголошена дата подорожчання

17.09.2019 15: 38
переглядів
Підвищення акцизного податку на тютюнові вироби, запропоноване в законопроекті №1210, призведе до значного подорожчання сигарет.

Уже в січні наступного року ціна на пачку сигарет може вирости до 80-100 грн, якщо буде прийнятий законопроект про зміну податкового кодексу. Зараз він знаходиться на розгляді профільного комітету.

сигарети подорожчають. новини Дніпра

Серед іншого, цей документ передбачає підвищення акцизу на сигарети і тютюнові вироби. Передбачається, що це простимулює українців менше курити, але на ділі, вважають експерти, швидше за все почне активно розвиватися контрабанда і нелегальний ринок сигарет.

У Європі, наприклад, рівні оподаткування поділяються на звичайних і електронних сигарет в залежності від ступеня ризику для здоров'я курців.

Якщо ви стали очевидцем важливих або цікавих подій, повідомляйте про них в телеграм-чаті новин Дніпра.

Читайте також:

Автор:


  • Вальдес
    2019-09-24 14:11:57 Відповісти

    Переходимо на шишки)

  • Софія
    2019-09-23 02:43:31 Відповісти

    Кидайте курити і проблем не буде! Я не п'ю і не курю і мені ці підвищення цін взагалі не турбують !! здоров'я понад усе !! краще купіть на ці гроші вітаміни і фрукти дітям

    • Володимир
      2019-09-23 08:40:00 Відповісти

      Вас ніхто і не змушує курити тільки вчити людей непотрібно

  • Василь
    2019-09-20 07:21:07 Відповісти

    Да че вже там сигарети ... Нехай підвищують ціни на все .. ми виживаємо, виживали і будемо віжівать при будь-якій владі. Я зрозумів лише одне: червоні, помаранчеві, сині, зелені і фіолетові цей поділ світла через призму. А на нас всім насрати. Думай.те

  • Марк
    2019-09-20 01:11:28 Відповісти

    Кидайте курити. Досить вбивати себе і оточуючих.

  • Марк
    2019-09-20 01:10:19 Відповісти

    вам би горілку жерти і курити. Кидайте, займіться чимось корисним. Це здоров'я нації! Сигарети, алкоголь, наркотики - це те, що робить з нації рабів. Підтримую. А за контрабанду посилити покарання до конфіскації майна, величезних штрафів і реального терміну ув'язнення. Тільки вогнем і мечем можна викорінити заразу і створити здорове суспільство!

  • Шрек
    2019-09-18 19:38:18 Відповісти

    Брєд повний, в Польщі цигарку 13 злотих, я получав 14 злотих на годину и МІГ дозволіті Собі купити, зараз я працюю Офіційно на жд и в мене зарплата 24,50 на годину, я поки такоже можу дозволіті Собі купити. Повисіти цигарки до 80-100повісьте и зарплату !!! Мразі !!! Набіваєте кармани с помощью курільщіків и алкашів таких як я !!!!

  • Андрій
    2019-09-18 14:17:29 Відповісти

    Вбиватимуть за сигарети

  • Максим
    2019-09-18 13:26:40 Відповісти

    Їм насрати на нас. Їм би грошей зрубати побільше

  • WMS
    2019-09-18 11:12:34 Відповісти

    Законопроект - маячня. Зростання контрабанди. Нова корупція. Монополізм та інший бєспрєдєл. Монополія і так на спиртне і тютюнові вироби. Магазини наценяют 5% за законом, ще й ліцензію оплачують. У підсумку прибутку з цього підприємства 0. багато хто відмовляється торгувати сигаретами

  • Аутодарова Ольга
    2019-09-18 10:37:48 Відповісти

    Я не курю, але прикро за курців!

  • пенсія
    2019-09-18 08:33:52 Відповісти

    Коли вже жиди нажрутся грошей все переживають про наше здоров'я

  • Кіра
    2019-09-17 21:42:49 Відповісти

    Дайте зарплату в 2000 євро, а потім робіть ціну на сигарети від 3 євро, а інакше це маячня

    • Лена
      2019-09-18 07:48:33 Відповісти

      Так. Це ужасно.по відношенню до курільщікам.самі напевно на сигарети свої гроші не витрачають.

  • Слава
    2019-09-17 19:42:36 Відповісти

    А що у нас зарплата вже як в Європі щоб підвищувати ціни на сигарети