Криворіжець став чемпіоном України з греко-римської боротьби

15.05.2023 07:15

Вітаємо та бажаємо нових перемог!

Новости Днепра про Криворіжець став чемпіоном України з греко-римської боротьби

Вихованець ДЮСШ №9 Дмитро Васецький став чемпіоном України з греко-римської боротьби, які відбувалися з 10 по 13 травня у Львові.

Про це повідомили у федерації греко-римської боротьби України. Дмитро став переможцем у ваговій категорії до 77 кг.

Новини Дніпра
    25.04.2024 16:48

Визначився переможець фінальної серії за "золото" чоловічої Суперліги України з…

Колишній нападник “Дніпра” Довбик забив 18-й гол у Прімері
    21.04.2024 11:45

Колишній нападник "Дніпра" продовжує ставити голеадорські рекорди.

Дніпрянка Ярослава Магучіх потрапила до престижного списку Forbes
    13.04.2024 10:07

Відома легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх потрапила до престижного списку.

Керівник ДніпроОВА та мер Дніпра взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
    13.04.2024 09:00

Зеленський провів Конгрес місцевих та регіональних влад. Від Дніпра та…