У Дніпрі побудують комплекс для переробки сміття: на проєкт виділять понад 4 млрд грн

У Дніпрі планують збудувати сміттєпереробний завод.

Вікторія Корольова
У Дніпрі побудують комплекс для переробки сміття: на проєкт виділять понад 4 млрд грн

У Дніпрі хочуть побудувати великий і сучасний завод, де будуть розбирати та переробляти сміття. На цей проєкт планують витратити понад 4,1 млрд гривень.

Щоб виділити гроші на цей завод, міська влада змінила свій екологічний план. Вони додали туди грошей, тому загальний бюджет виріс із 1,43 мільярда до 5,55 мільярда гривень. Більша частина цих коштів піде саме на будівництво нового сміттєпереробного комплексу.

Цей завод хочуть побудувати протягом наступних кількох років, почати планують в 2026 році, а закінчити – в 2029-му. Упродовж цього часу мають підготувати проєктну документацію, пройти всі необхідні експертизи й побудувати комплекс.

Також місто планує покращити екологію іншими способами. Спочатку виділять 600 тисяч гривень на запуск системи, яка перевірятиме якість повітря. Паралельно чиновники підготують усі офіційні папери та ліцензії для роботи зі сміттям. Крім того, протягом 2026-2030 років закуповуватимуть нові контейнери для відходів, на що сумарно витратять 125 млн гривень.

Нагадаємо, у Кривому Розі посадовця міськради підозрюють у завданні збитків на понад 4 млн грн під час відновлення будинків після обстрілів.

Як повідомлялось раніше, фірма, що раніше друкувала книжки та папки, ремонтуватиме тротуари у Дніпрі за 4,8 млн грн.

 

 

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New