У Дніпрі борються з небезпечними перегонами на самокатах у парках

Де з’явилися нові бар’єри.

Вікторія Корольова
У Дніпрі борються з небезпечними перегонами на самокатах у парках

У парках Дніпра встановили обмежувачі руху. Роботи проводилися на території популярних зон відпочинку, повідомляють в департаменті парків Дніпровської міської ради.

Рішення про встановлення спеціальних бар’єрів було прийнято через звернення містян, які повідомляли про небезпечний та надто швидкий рух двоколісного транспорту.

Обмежувачі встановили в парку ім. Тараса Шевченка, на Монастирському острові та в парку «Зелений Гай».

Очікується, що після встановлення обмежувачів швидкість велосипедистів, користувачів електросамокатів та мопедів знизиться. Зазначається, що бар'єри монтують на ділянках з ухилом, де двоколісний транспорт зазвичай сильно розганяється.

Також стаціонарні обмежувачі мають світловідбивні елементи, тож їх добре видно ввечері та вночі.

 

 

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New