У Дніпрі борються з небезпечними перегонами на самокатах у парках
Де з’явилися нові бар’єри.
У парках Дніпра встановили обмежувачі руху. Роботи проводилися на території популярних зон відпочинку, повідомляють в департаменті парків Дніпровської міської ради.
Рішення про встановлення спеціальних бар’єрів було прийнято через звернення містян, які повідомляли про небезпечний та надто швидкий рух двоколісного транспорту.
Обмежувачі встановили в парку ім. Тараса Шевченка, на Монастирському острові та в парку «Зелений Гай».
Очікується, що після встановлення обмежувачів швидкість велосипедистів, користувачів електросамокатів та мопедів знизиться. Зазначається, що бар'єри монтують на ділянках з ухилом, де двоколісний транспорт зазвичай сильно розганяється.
Також стаціонарні обмежувачі мають світловідбивні елементи, тож їх добре видно ввечері та вночі.
Читайте також: