Повторний удар по ДСНС: у Нікополі під обстріл потрапили рятувальники

Рятувальників атакували під час роботи.

Яна Юхименко
Повторний удар по ДСНС: у Нікополі під обстріл потрапили рятувальники
Рятувальники на місці удару. Фото: ДСНС

Російські війська завдали повторного удару по рятувальниках у Нікополі Дніпропетровської області під час ліквідації наслідків попереднього обстрілу.

Після ворожої атаки на житловий сектор міста співробітники ДСНС гасили пожежу в одному з приватних будинків. Саме під час виконання аварійно-рятувальних робіт окупанти завдали повторного удару по місцю, де працювали вогнеборці.

На щастя, серед особового складу постраждалих немає. Водночас внаслідок атаки була пошкоджена пожежна автоцистерна.

У ДСНС наголосили, що російські війська вкотре цілеспрямовано атакували рятувальників, які допомагали цивільному населенню після обстрілу.

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New