Повторний удар по ДСНС: у Нікополі під обстріл потрапили рятувальники
Рятувальників атакували під час роботи.
Російські війська завдали повторного удару по рятувальниках у Нікополі Дніпропетровської області під час ліквідації наслідків попереднього обстрілу.
Після ворожої атаки на житловий сектор міста співробітники ДСНС гасили пожежу в одному з приватних будинків. Саме під час виконання аварійно-рятувальних робіт окупанти завдали повторного удару по місцю, де працювали вогнеборці.
На щастя, серед особового складу постраждалих немає. Водночас внаслідок атаки була пошкоджена пожежна автоцистерна.
У ДСНС наголосили, що російські війська вкотре цілеспрямовано атакували рятувальників, які допомагали цивільному населенню після обстрілу.
Читайте також: