Олександр Усик відмовляється від усіх титулів у надважкій вазі: що відомо
Боксер оголосив про важливе рішення.
Чинний абсолютний чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик оголосив, що вирішив звільнити всі свої титули. Про це він повідомив у відеозверненні в Instagram.
Боксер заявив, що хоче зробити пояси вакантними, щоб інші спортсмени змогли поборотися за чемпіонські звання.
Гарний день сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, аби хлопці в черзі за них боксували, — сказав Усик.
Водночас українець наголосив, що не завершує спортивну кар’єру та має плани на ще один бій.
Я залишаю пояси, але не йду зі спорту. В мене є last dance. Далі — більше, — додав він.
Які титули залишає Усик
Після рішення український боксер звільнить одразу кілька чемпіонських поясів у надважкій вазі, зокрема:
- WBC
- WBA
- IBF
- титул The Ring
Раніше Усик здобував ці пояси у різних поєдинках проти топових суперників дивізіону, зокрема після перемог над Ентоні Джошуа, Тайсоном Ф’юрі та Даніелем Дюбуа.
Рішення про звільнення титулів було ухвалене на тлі вимог обов’язкових захистів. Зокрема, WBC встановила дедлайн до 30 червня для організації бою з претендентом Агітом Кабаєлом.
Також у черзі на бій перебували інші обов’язкові претенденти:
- Мозес Ітаума (WBA)
- Френк Санчес (IBF)
Що далі для Усика
За словами представників команди боксера, Усик розглядає різні варіанти продовження кар’єри та наразі не прийняв остаточного рішення щодо наступного поєдинку.
Очікується, що найближчим часом він може оголосити свої подальші плани в професійному боксі.
Читайте також: