Шоста перемога поспіль: дніпрянка Магучіх взяла «золото» на турнірі у Нідерландах

Легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх продовжує переможну серію у сезоні-2026.

Вірсавія Гончар
Шоста перемога поспіль: дніпрянка Магучіх взяла «золото» на турнірі у Нідерландах
Ярослава Магучіх. Фото: Getty Images/Franco Arland.

Дніпрянка Ярослава Магучіх стала переможницею етапу Золотого континентального туру світової серії, який відбувся 21 червня у місті Хенгело в Нідерландах. Спортсменка виборола золоту медаль у секторі для стрибків у висоту, підкоривши планку на висоті 1,94 метра. Це вже шоста перемога поспіль у поточному сезоні.

Про це повідомили у Відділенні НОК Дніпропетровської області.

Після завершення виступу спортсменка зазначила, що поки не повністю задоволена своїм результатом.

«Сьогодні я була не в найкращій формі, оскільки, на жаль, не стрибнула на два метри. Думаю, наступного разу я повернуся сюди і стрибну набагато вище, вище за можливе. Мені здається, що потрібно більше часу, щоб попрацювати над технікою відштовхування, але сьогодні я була просто не в формі», — сказала Магучіх у флешкоментарі організаторам змагань.

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New