Магучіх перемогла на етапі золотого Континентального туру: яку висоту підкорила дніпрянка
Ще одна блискуча перемога дніпрянки.
Стрибунка у висоту Ярослава Магучіх з Дніпра здобула перемогу на «золотому» етапі Континентального туру в Загребі (Хорватія) — Меморіалу Бориса Ханцековича.
Про це повідомляє «Суспільне Спорт». Журналісти розповіли, як пройшли змагання.
Ярослава Магучіх стартувала з висоти 1,90 м і впевнено подолала її з першої спроби. Наступну висоту 1,93 м українка пропустила. 1,95 м вона підкорила з першої спроби і стала єдиною, хто зробив це.
Вирішальною стала висота 1,97 м. Ярослава Магучіх підкорила її з третьої спроби. Конкурентки не змогли показати кращий результат, що принесло українці золоту медаль турніру.
"Я стрибнула 1.97 м. Гадаю, це була хороша спроба. Знаю, що можу стрибати вище. Це дуже класні змагання. Сподіваюся, що повернуся сюди наступного року", — розповіла Ярослава Магучіх після виступу.
Магучіх також замовляла висоту 2,01 м, однак цього разу не змогла її підкорити.
На змаганнях виступала ще одна представниця України — Ірина Геращенко. Вона розпочала виступ із висоти 1,75 м та успішно подолала ще дві планки, зокрема 1,85 м. Однак на висоті 1,90 м українка припустилася помилок і завершила змагання на дев’ятому місці.
Суперницями українок були бронзова призерка Олімпіади-2024 Елеанор Паттерсон, бронзова медалістка чемпіонату світу Ангеліна Топич та рекордсменка Чорногорії Марія Вукович.
Підсумкові результати:
- Ярослава Магучіх (Україна) — 1,97 м.
- Елеанор Паттерсон (Австралія) — 1,95 м.
- Ангеліна Топич (Сербія) — 1,95 м.
- Ірина Геращенко (Україна) — 1,85 м.
Читайте також: