На Лівобережному-3 у Дніпрі зламали чергову колонку для води: спалахнула дискусія
У мережі сперечаються про те, чому зламалась колонка.
У Дніпрі на житловому масиві Лівобережний-3 зламалась чергова колонка для води, яка забезпечує мешканців доступом до питної води. Інцидент уже викликав активне обговорення серед містян.
За словами мешканців, це не перший подібний випадок у районі, що викликало дискусію щодо стану комунальної інфраструктури та причин її пошкодження.
Шановні батьки! Поясніть своїм "вониждітям", що ламати колонки не можна! Вони забезпечують доступ до найважливішого ресурсу — води! Саме до колонок ви самі будете бігти у випадку блекаутів, відключень водопостачання або ремонтів водогону. Це — не іграшка, а стратегічний ресурс, — йдеться в дописі.
Під дописом користувачі сперечаються, що саме стало причиною поломки. Частина коментаторів вважає, що обладнання могло не витримати інтенсивного використання, інші говорять про можливий вандалізм.
Утім, дніпряни звертають увагу на якість самої конструкції, зазначаючи, що якби матеріали були якісні, то колонка витримала би навантаження.
Читайте також: