На Дніпропетровщині троє дітей, їдучи на одному самокаті, влетіли в авто на дорозі
Діти отримали травми.
У селищі Томаківка на Дніпропетровщині сталася дорожньо-транспортна пригода за участю електросамоката та легкового автомобіля. Внаслідок аварії постраждали троє підлітків.
Про це повідомили в Дніпропетровському регіональному центрі екстреної медицини.
За даними медиків, двоє хлопців і дівчина їхали на одному електросамокаті. Під час спуску дорогою на перехресті вони не впоралися з керуванням та зіткнулися з автомобілем.
У результаті ДТП всі троє дітей отримали травми. У двох хлопців медики діагностували закриті черепно-мозкові травми, струс головного мозку та численні садна. У дівчинки — закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, перелом гомілки та забої.
На місце події прибули працівники екстреної медичної допомоги. Постраждалим надали необхідну допомогу, після чого госпіталізували до Томаківської центральної районної лікарні.
Медики вкотре нагадали, що електросамокат є транспортним засобом, а перевезення кількох пасажирів одночасно значно підвищує ризик аварій та тяжких травм.
Читайте також: