На Дніпропетровщині після російських ударів постраждали двоє людей

Постраждали дві людини, палали АЗС.

Вікторія Корольова
На Дніпропетровщині після російських ударів постраждали двоє людей

Упродовж сьогоднішньої ночі ворог знову обстрілював Дніпропетровщину безпілотниками та артилерією. Внаслідок цього поранені дві людини. Про це повідомляють в ДніпроОВА.

На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Червоногригорівська, Марганецька, Покровська – міська і сільська громади. В результаті обстрілів почала горіти спортшкола.

У Підгородненській громаді Дніпровського району сталася пожежа на АЗС. Постраждала одна людина.

У Губиниській громаді Самарівського району пожежі виникли на двох АЗС. Пошкоджень зазнали автомобілі. Поранень дістала 41-річна жінка, її госпіталізували до медзакладу в стані середньої тяжкості.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині через російські атаки загинув чоловік, 21-річного постраждалого госпіталізували.

 

 

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New