На Дніпропетровщині після російських ударів постраждали двоє людей
Постраждали дві людини, палали АЗС.
Упродовж сьогоднішньої ночі ворог знову обстрілював Дніпропетровщину безпілотниками та артилерією. Внаслідок цього поранені дві людини. Про це повідомляють в ДніпроОВА.
На Нікопольщині під ударом були Нікополь, Червоногригорівська, Марганецька, Покровська – міська і сільська громади. В результаті обстрілів почала горіти спортшкола.
У Підгородненській громаді Дніпровського району сталася пожежа на АЗС. Постраждала одна людина.
У Губиниській громаді Самарівського району пожежі виникли на двох АЗС. Пошкоджень зазнали автомобілі. Поранень дістала 41-річна жінка, її госпіталізували до медзакладу в стані середньої тяжкості.
Нагадаємо, на Дніпропетровщині через російські атаки загинув чоловік, 21-річного постраждалого госпіталізували.
Читайте також: