На Дніпропетровщині через російські атаки загинув чоловік, 21-річного постраждалого госпіталізували
Також пошкоджено АЗС, підприємство та транспорт.
Упродовж сьогоднішнього дня, 27 червня, більше чотирьох десятків разів ворог атакував два райони Дніпропетровщини безпілотниками та артилерією. Внаслідок цього одна людина загинула, ще одна дістала поранень.
Як інформують у ДніпроОВА, на Нікопольщині росіяни били по Нікополю, Червоногригорівській, Марганецькій і Покровській громадах. Пошкоджень зазнали АЗС, підприємство, вантажівки та мікроавтобуси. Смертельні поранення отримав чоловік. Ще один чоловік, якому 21 рік, постраждав. Його у важкому стані госпіталізували до медзакладу.
На Синельниківщині потерпали Українська та Покровська громади. Внаслідок влучань сталися пожежі на полі з пшеницею та приватному будинку.
Як повідомлялось раніше, сьогодні в Нікополі горіла АЗС після російської атаки.
Читайте також: