Внаслідок атак на Дніпропетровщині постраждали двоє людей
Ворог 20 разів вдарив по Дніпропетровщині.
В ніч на 24 червня ворог атакував Нікопольський, Павлоградський та Синельниківський район. Вдарив по населеним пунктам майже 20 разів БпЛА. На жаль, є постраждалі та руйнування.
Про це повідомили в ДніпроОВА.
На Нікопольщині окупанти били по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Пошкоджені інфраструктура, адмінбудівля і мікроавтобус. Постраждали двоє людей.
У Павлоградському районі росіяни поцілили по Павлограду та Межиріцькій громаді. Пошкоджені багатоповерховий і приватний будинки.
У Яворницькій громаді Синельниківського району понівечені АЗС, автівки та кафе.
Читайте також: