У Дніпрі група підлітків жорстоко побила двох дітей на дитмайданчику: що відомо

Відкрито кримінальне провадження.

Вірсавія Гончар
У Дніпрі група підлітків жорстоко побила двох дітей на дитмайданчику: що відомо
Дитмайданчик, де побили дітей. Фото: "Суспільне".

У Дніпрі батьки двох підлітків заявляють про напади на їхніх дітей на одному й тому ж дитячому майданчику. Поліція відкрила кримінальне провадження та встановлює всі обставини подій.

Про це повідомляє «Суспільне».

За словами Олександри, матері 13-річного Матвія, інцидент стався 19 травня у дворі багатоповерхівки. Жінка розповідає, що на її сина напала група підлітків. Частина з них нібито била хлопця, а інші знімали це на відео. На записах зафіксовано численні удари по голові та обличчю.

Хлопець розповів матері, що конфлікт почався після сварки із знайомою дівчиною. Після побиття відео використовували для погроз і шантажу.

"Було здійснено напад групою агресивно налаштованих підлітків, їх було більш як 10 людей. Мою дитину б'ють руками і ногою в голову, в обличчя. Тобто загальне на відео ми можемо зафіксувати 16 ударів в голову і обличчя руками і один ногою. Є три епізоди, які потім ця ж дівчина надіслала моєму синові з метою шантажу, що це все буде викладено у мережі інтернет", — розповіла вона.

Наступного дня, 20 травня на цьому ж майданчику побили 13-річну Софію. Про це розповіла її матір Світлана. Вона зазначила, що доньку кілька разів ударили по обличчю, а після цього застосували газовий балончик. У дівчини були травмовані губи та пошкоджені брекети. Після події дитина майже два тижні не виходила на вулицю та досі, за словами матері, боїться повертатися на той майданчик.

Світлана впізнала на відео з побиттям Матвія дівчину, яка, за її словами, напала і на її дитину.

"Одна із дівчат на неї зненацька накинулася, ударила по обличчю один раз по губам, потім вона сказала образливі слова, потім ще нанесла два удари теж по губам. Всі ці діти, які були присутні на побитті моєї доньки Софії, вони теж були присутні на побитті Матвія 19 травня. Це всі діти однієї компанії", — розповіла Світлана.

У поліції повідомили, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження за статтею «Катування».

Як зазначила речниця обласної поліції Ганна Старчевська, правоохоронці вже встановили учасників подій, а справа перебуває на контролі ювенальних поліцейських. Наразі триває досудове розслідування.

Мати Матвія стверджує, що після інциденту з нею ніхто з батьків інших дітей не зв’язувався. Натомість Світлана розповіла, що з нею контактував батько однієї з учасниць конфлікту та просив забрати заяву з поліції.

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New