Погрожував вчительці через повідомлення у Viber: за що на Дніпропетровщині судили батька учениці

Судили батька школярки.

Яна Юхименко
Конфлікт
Конфлікт завершився судом. Фото умовне

У Магдалинівському районі Дніпропетровської області суд зобов'язав батька учениці виплатити компенсацію класній керівниці, якій він погрожував після повідомлення у батьківському Viber-чаті.

Інцидент стався під час повітряної тривоги. Попри небезпеку, частина учнів самовільно залишила укриття та вийшла з ліцею. Класна керівниця повідомила про це батьків у шкільному чаті, виконавши вимоги безпеки.

Однак один із батьків відреагував агресивно. За матеріалами справи, він зателефонував педагогині, ображав її, кричав та погрожував фізичною розправою і звільненням.

Після конфлікту жінка пережила сильний стрес, потрапила на лікування до неврологічного відділення та витратила на медикаменти понад 16 тисяч гривень.

Суд встановив, що вчителька діяла відповідно до правил безпеки, а дії батька були протиправними. Відтак його зобов'язали відшкодувати понад 16 тисяч гривень витрат на лікування, 5 тисяч гривень моральної шкоди, а також судові витрати.

У рішенні суду наголошується, що батьки повинні поважати педагогів навіть у разі незгоди чи емоційної реакції. Особливо під час воєнного стану, коли дотримання правил безпеки у закладах освіти є обов'язковим.

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New