У Дніпрі відключатимуть каналізацію в багатоповерхівках: кого стосується
Про відключення водовідведення попередили боржників.
У Дніпрі з 29 по 3 липня мешканцям багатоповерхівок у Центральному районі, які мають заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення, відключатимуть каналізацію.
Як повідомили у КП «Дніпроводоканал» ДМР, сума боргу абонентів, яких планують відключити від послуги водовідведення, становить 594 465,40 грн.
Відключення заплановані за такими адресами:
- просп. Олександра Поля, буд. 14;
- просп. Олександра Поля, буд. 18;
- просп. Олександра Поля, буд. 20.
На підприємстві наголошують, що відновити послугу водовідведення можна буде лише після повного погашення заборгованості, а також оплати робіт з відключення та подальшого підключення системи.
У КП «Дніпроводоканал» закликають споживачів своєчасно сплачувати рахунки. Якщо ж фінансове становище не дозволяє одразу погасити борг, містяни можуть укласти договір реструктуризації, звернувшись до Центрів абонентських послуг ТОВ «ЄРЦ КП» або районних абонентних служб.
Читайте також: