На вулицях Павлограда помітили лисицю: хижа тварина не боялася людей

У місті на Дніпропетровщині зафіксували хижу тварину.

Вікторія Корольова
На вулицях Павлограда помітили лисицю: хижа тварина не боялася людей

На вулицях Павлограда місцеві мешканці помітили лисицю. Інформація про це розлетілася мережею.

Люди зафіксували, як лисиця бігла по обочині дороги, а потім зупинилася, щоб з’їсти те, що тримала в зубах. Складається враження, що тварина зовсім не боїться людей та спокійно себе почуває в міському середовищі.

Фахівці нагадують, що лисиці часто можуть хворіти на сказ, тому краще не наближатися до них, не намагатися годувати або торкатися.

Ймовірною причиною появи хижих тварин на вулицях міста може бути заборона полювання, яка діє наразі в Україні через воєнний стан. Також цих тварин зацікавити житлові квартали можуть через доступність їжі, адже тут знайти її простіше, ніж в природному середовищі.

Спеціалісти зазначають, що на сьогоднішній день лисиці залишаються головним резервуаром вірусу сказу в дикій природі. Хвора особина не обов'язково виглядає агресивною та має якісь явні симптоми. Навпаки вона може бути неприродньо лагідною та спокійною, навіть намагатися контактувати з людьми.

Якщо лисиця вкусила або подряпала людину, потрібно негайно промити рану водою з милом та якнайшвидше звернутися до найближчого травмпункту для отримання антирабічної допомоги.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині помітили дикого шакала, який розгулював селами.

 

 

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New