За словами автора поста, куплена в магазині булочка «2 в 1 з вишнею і шоколадом» деякий час лежала в пакеті. Вийнявши з сумки булку, покупець був неприємно здивований побаченим – всередині хлібобулочного виробу знаходилася миша, причому ще жива. При цьому, за словами автора, упаковка і сама булочка були цілими.
Читайте також:
Автор:
Мати 18-річного В’ячеслава, якого підозрюють у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон…
У Дніпрі на вулиці Космічній Peugeout 206 збив 68-річного чоловіка та…
Сьогодні у Дніпрі помітили рідкісного отруйного павука.
Сьогодні у Дніпрі сталася серйозна ДТП.