Про це повідомили в ДСНС у Дніпропетровській області.
У понеділок, 17 квітня, очікується сильний вітер. Місцями його пориви сягатимуть 15-20 м/с. Рівень небезпечності – перший або жовтий.
Краще не залишати автівки під деревами, ненадійними металевими конструкціями, а пішоходам бути обережними та обходити підозрілі банери та білборди. Попередньо, така погода протримається до кінця доби.
Нагадаємо, раніше рятувальники попереджали про загрозу підтоплень. На вихідних у Дніпропетровській області затопило майже півтори сотні будинків. А у Дніпрі водою залило Майнулівський пляж.
Читайте також:
Автор:
Гарного дня, друзі!
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.