З полону повернули ще 7 захисників з Дніпропетровщини: вони пробули в неволі 4 роки
Військові повернулися через 4 роки полону.
З російського полону вдалося повернути ще 7 захисників із Дніпропетровщини. Вони провели у ворожій неволі близько чотирьох років.
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
Звільнення стало частиною чергового обміну військовополоненими, завдяки якому українські військові повертаються додому після тривалого перебування в полоні.
Повернення кожного захисника — це результат щоденної роботи з боку українських структур, міжнародних партнерів і всіх, хто залучений до процесу обмінів.
Звільнені військові вже на рідній землі, де отримають необхідну медичну та психологічну допомогу і зможуть нарешті возз’єднатися зі своїми родинами.
Читайте також: