З полону повернули ще 7 захисників з Дніпропетровщини: вони пробули в неволі 4 роки

Військові повернулися через 4 роки полону.

Яна Юхименко
З полону повернули ще 7 захисників з Дніпропетровщини: вони пробули в неволі 4 роки
Семеро військових повернулися додому

З російського полону вдалося повернути ще 7 захисників із Дніпропетровщини. Вони провели у ворожій неволі близько чотирьох років.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

Звільнення стало частиною чергового обміну військовополоненими, завдяки якому українські військові повертаються додому після тривалого перебування в полоні.

Повернення кожного захисника — це результат щоденної роботи з боку українських структур, міжнародних партнерів і всіх, хто залучений до процесу обмінів.

Звільнені військові вже на рідній землі, де отримають необхідну медичну та психологічну допомогу і зможуть нарешті возз’єднатися зі своїми родинами.

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New