Уряд виділив ще 175 млн грн на відновлення пошкоджених будинків у Дніпрі

Кошти надійдуть зі спеціального фонду.

Вірсавія Гончар
Уряд виділив ще 175 млн грн на відновлення пошкоджених будинків у Дніпрі
Пошкоджений будинок. Фото: ДніпроОВА.

Уряд додатково виділив 175 млн грн на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, які постраждали через російські атаки по цивільній інфраструктурі міста.

Гроші надійдуть із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, який передбачений у державному бюджеті. Про це повідомила премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.

Вона зазначивли, що місцева влада внесла проєкти відновлення до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови. Там вони зареєстровані як публічні інвестиційні проєкти.

 

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New