Уряд виділив ще 175 млн грн на відновлення пошкоджених будинків у Дніпрі
Кошти надійдуть зі спеціального фонду.
Уряд додатково виділив 175 млн грн на відновлення 8 житлових будинків у Дніпрі, які постраждали через російські атаки по цивільній інфраструктурі міста.
Гроші надійдуть із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, який передбачений у державному бюджеті. Про це повідомила премʼєр-міністерка України Юлія Свириденко.
Вона зазначивли, що місцева влада внесла проєкти відновлення до Єдиної цифрової інтегрованої інформаційно-аналітичної системи управління процесом відбудови. Там вони зареєстровані як публічні інвестиційні проєкти.
Читайте також: