Місцевий житель вирішив скористатися тим, що господаря вдома давно немає, і виніс з його будинку цінне майно. Як повідомили в поліції, правоохоронці затримали 35-річного зловмисника.
Подія сталася 18 червня у Верхівцевому. Крадіжку виявила сусідка, яка наглядала за будинком. Жінка потім зв’язалася з господарем домоволодіння, а чоловік звернувся до поліції.
Правоохоронці встановили, що зловмисник пошкодив вхідні двері та зайшов у житловий будинок, звідки викрав майно потерпілого. Крадієм виявився 35-річний раніше судимий житель Кам’янського району.
Пізніше з’ясувалося, що від рук злодія постраждав не тільки військовий, а ще власники дачного будинку в селищі Адамівка.
Викрадене майно правоохоронці повернули власнику.
Крадієві повідомили про підозру за двома статтями – крадіжка та шахрайство.
Читайте також:
Автор:
У Дніпропетровській області найбільше пар створили сім’ю у 2024 році…
Усього за 16 років пустир перетворився на справжній маленький парк.
Під час риболовлі у Дніпрі виловили величезного сома.
Погані новини - світла буде ще менше.