У заповіднику Дніпровсько-Орільський вдалося зафільмувати пухнастого хижака. Мова йде про єнота уссурійського або як ще називають цю тваринку – єнотоподібна собака. Деталі розповіли в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів.
Для Дніпропетровщини це чужий вид. Уссурійських єнотів переселили до нас зі Східної Азії у 1948 році для акліматизації. Тоді всього п’ять особин залишили у заповіднику поблизу обласного центру.
Ці єноти для Європи вважаються інвазивним видом. Хижаки під час своїх полювань псують гнізда птахів та житло інших тварин, чим негативно можуть впливати на екосистему в цілому.
У Японії уссурійського єнота називають танукі, а у фольклорі він часто виступає як тварина-перевертень, що вводить в оману людей.
Читайте також:
Автор:
Зграю щурів помітили мешканці у центрі Дніпра.
У 1990-х популярні серед мешканців Дніпра вулиці та місця у…
У Дніпрі знову псують майданчики для вигулу собак.
Мешканці Дніпропетровщини за гроші незаконно вивозили чоловіків за кордон.