Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Дніпропетровській області.
Так, протягом дня до Служби порятунку «101» надходила інформація про виявлення небезпечних знахідок на території Верхньодніпровської та Апостолівської громад. Загалом за вчорашній день піротехніки ДСНС знищили 33 боєприпаси, з яких 32 – сучасні касетні бойові елементи від РСЗВ «Ураган» та ще 1 – застаріла мінометна міна калібру 82 мм.
Шановні громадяни! Якщо ви помітили підозрілий предмет, у жодному разі не наближайтеся до нього та не намагайтеся самостійно перенести чи розібрати його. Повідомляйте про знахідку Службу порятунку за номером «101»! – звернулися рятувальники до дніпрян.
Читайте також:
Автор:
Масштабну пожежу гасили в Кривому Розі.
У Кам'янському районі зникла неповнолітня дівчина.
Чергова трагедія на воді.
Сьогодні у Дніпрі вщент вигоріла вантажівка.