Не дайте грошам "згоріти": куди та до коли можна витратити Нацкешбек
Інакше гроші "згорять".
Учасникам державної програми "Національний кешбек" нагадали про важливий дедлайн. Накопичені кошти необхідно використати до 30 червня 2026 року включно, інакше вони будуть повернуті до державного бюджету.
Про це повідомили у ПриватБанку.
Йдеться як про кешбек, накопичений за попередні місяці, так і про виплати за червень 2026 року. Вже з 1 липня невикористані кошти анулюють, а картка "Національний кешбек" перейде на новий цикл нарахувань.
Накопичені гроші можна витратити на оплату комунальних і поштових послуг, придбання ліків, книг, українських товарів або спрямувати на благодійність, зокрема на підтримку Збройних сил України.
У ПриватБанку також нагадали, що навіть невеликі залишки на картці можна перерахувати на благодійні потреби через застосунок "Приват24".
Варто зауважити, що дедлайн стосується клієнтів й інших банків, які оформлювали Нацкешбек. Їм також треба встигнути витратити кошти до 30 червня.
Читайте також: