“Базований” запорожець помітили на 12 кварталі.
На старенькому запорожці намалювані квіти бавовни, а на капоті зображений величезний герб України. На лобовому склі залишили послання для росіян. Ця фраза вже стала крилатою, особливо після чергового масованого обстрілу. Фотографіями справжнього “бандеромобіля” поділилися дніпряни в соцмережах.
До київського авто з міні-установкою “хаймарсу” дніпровському бандеромобілю ще далеко, але наш запорожець не менш базований. Кому належить машина невідомо.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…