Мер Дніпра Борис Філатов прокоментував черговий російський терор та розповів, яка ситуація в місті.
Чому не пишу, не інформую, спитаєте ви? А що писати? Як інші керівники (а скоріш їхні піар-менеджери ) в 10500 раз повідомити: «Перейдіть в бомбосховища, дотримуйтеся правила «двох стін», нічого не фотографуйте і т.д.» Так люди не дурні, самі все знають без начальників. Працюємо. Десь на генераторах. Починаємо розганяти системи після відключення. Є проблеми з водопостачанням в нагорній частині міста. Сподіваємося, що не буде наступної хвилі обстрілів, – написав Борис Філатов.
Та додав:
Завжди і кожного разу те, ще треба писати знову і знову. Слава ППО! Слава ЗСУ!
Читайте також:
Автор:
Мати 18-річного В’ячеслава, якого підозрюють у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон…
У Дніпрі на вулиці Космічній Peugeout 206 збив 68-річного чоловіка та…
Сьогодні у Дніпрі помітили рідкісного отруйного павука.
Сьогодні у Дніпрі сталася серйозна ДТП.