На одній з підстанцій у Дніпропетровській області невідомі підпалили енергетичне обладнання. Це виявив персонал. Через підпал у мешканців зникло світло.
Про це повідомили на офіційному телеграм- каналі Міненерго.
Наразі пожежу вже ліквідували та стабілізували ситуацію з електроенергією у споживачів.
У Міненерго також додали, що на сьогодні, 6 серпня, планові відключення електроенергії не проводитимуться. Ситуацію в енергосистемі стабілізовано. Про зміни повідомлять на офіційних сайтах обленерго.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі графіки погодинних відключень не діятимуть, цілий день буде світло. Втім, деяким абонентам ЦЕК тимчасово відключать електроенергію на час проведення планових ремонтних робіт.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі знову змінили схему руху в центрі міста.
Школярів безплатно підвозитимуть до шкіл.
Цуценя та його мама, яких знайшли майже без свідомості у…
У Дніпрі судитимуть директора ТОВ за зловживання повноваженнями.