З урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України освітній процес у закладах загальної середньої освіти міста Дніпра у 2024/2025 навчальному році здійснюватиметься в очному режимі, при цьому може застосовуватися дистанційна форма, змінність навчання, повідомили в ГумДепі.
Учні початкових класів навчатимуться зранку, а ось старші діти можуть ходити на заняття у другу зміну. Водночас батьки можуть обрати дистанційну форму навчання.
Звертаємо увагу: як і передбачено Законом «Про освіту», батьки учнів мають право обирати форму навчання для дітей. Тобто, якщо батьки надають перевагу дистанційному навчанню, то у закладі освіти формуватимуться окремі класи з такою формою навчання з нормованою кількістю учнів, – йдеться у повідомленні.
Діти, які нині за кордоном також можуть навчатися або дистанційно, або обрати одну із форм навчання, які передбачені чинним законодавством: екстернат або сімейна.
Міською радою прийнято рішення щодо організації освітнього процесу у новому навчальному році, яким затверджено план розміщення закладів освіти без укриттів для сумісної організації освітнього процесу, – зазначається у дописі.
Для 12 закладів коштом міського бюджету передбачено підвезення учнів до базового закладу освіти та у зворотному напрямку.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі знову змінили схему руху в центрі міста.
Школярів безплатно підвозитимуть до шкіл.
Цуценя та його мама, яких знайшли майже без свідомості у…
У Дніпрі судитимуть директора ТОВ за зловживання повноваженнями.