Його проводять уперше після початку повномасштабного вторгнення рф, тож задля безпеки локацією обрали одну зі станцій міської підземки. Тут зібралися близько 250 учасників не лише з Дніпра, а й окупованих та деокупованих територій країни. Саму подію присвятили прийдешньому Дню молоді.
Дев’ятнадцятирічний студент Владислав навчається на психолога. Каже: прийти сюди йому було цікаво, аби розібрати чужий життєвий досвід, а крім того, приєднатися до форуму його заохочували численні друзі. «Мене привабила можливість послухати цікавих спікерів, дізнатися щось нове. Я тут як учасник — слухаю, а ще як волонтер. Поки все дуже подобається. Все відгукується. Не треба здаватися — такі тези відгукуються насамперед», — розповів Владислав.
Центральна тема форуму — можливості для молоді під час великої війни. Про те, як долати різні життєві негаразди і попри все вірити в себе та обрану справу з учасниками діляться запрошені спікери.
«У наш час дуже важливо, щоб молодь була обізнана в тому, що вона може впливати на державотворчі процеси, змінювати майбутнє нашої країни та розвивати себе. Інколи потрібен такий момент або слова, які надихають, щоб рухатися далі», — переконана координаторка форуму Аделіна Дьякова.
Розповісти про свій життєвий досвід сюди запросили шістьох різних політичних і громадських діячів з усієї країни. Один з них — мер Дніпра Борис Філатов.
«Попри повномасштабну агресію та повітряну тривогу, що постійно лунає, ми зібралися з нашою молоддю. Це дуже потужний захід. Тож сьогодні ми спілкуємося про те, як жити далі», — сказав Філатов.
Автор:
Гарного дня, друзі!
Гарного дня, друзі!
Гарного дня, друзі!