Білорусь відкриває кордон для українців, які хочуть збирати ягоди у лісах

Кажуть, що українці можуть прийти до Білорусі для збору ягід.

Яна Юхименко
Збирання ягід
Збирання ягід. Фото умовне

Білорусь заявила про готовність дозволити українцям перетинати кордон для збору грибів і ягід у прикордонних лісах. Для цього в Брестській області планують відкрити три пункти спрощеного пропуску на напрямках до населених пунктів Рівненщини.

Як повідомили у Прикордонному комітеті Білорусі, йдеться про сезонний спрощений пропуск мешканців прикордонних районів до заказника "Ольманські болота" для збору грибів та ягід.

Утім, у Державній прикордонній службі України закликали не втрачати пильність. Речник ДПСУ Андрій Демченко наголосив, що кордон з Білоруссю залишається небезпечною ділянкою через мінно-вибухові загородження та посилені фортифікаційні споруди.

За його словами, Білорусь продовжує підтримувати росію у війні проти України, тому жодних змін у режимі безпеки на кордоні наразі не передбачається.

У ДПСУ підкреслили, що українцям варто враховувати всі ризики та дотримуватися встановлених обмежень у прикордонній зоні.

Читайте також:

Підпишіться на наш Facebook або Telegram щоб бути завжди на зв’язку

facebook.com/novosti.dnepr.info
t.me/Dnepr_Info_New