41-річний житель Кам’янського надурив знайомого пенсіонера. Як повідомили в поліції, використавши особисті дані потерпілого, фігурант отримав доступ до мобільного банківського застосунку та оформив на нього кредит. Гроші витратив на власні потреби.
63-річний чоловік згодом звернувся до поліції та повідомив, що його обікрали. Виявилося, у потерпілого в гостях був приятель. Поки господар будинку відпочивав, гість викрав у нього мобільний телефон, гроші та банківську картку.
Викрили зловмисника оперативники відділення поліції № 2 Кам’янського районного управління поліції. Ним виявився 41-річний місцевий житель, неодноразово судимий за майнові злочини.
За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою, чоловіку повідомили про підозру та взяли під варту.
Читайте також:
Автор:
Війна забрала життя ще одного нашого земляка.
У Дніпрі сталася серйозна ДТП.
Дніпрянин вигадав дивний спосіб повернення боргів.
На Дніпропетровщині посилять відеонагляд.