Під час суду чоловік покаявся. Того дня він зайшов до супермаркету “Варус”, щоб придбати продукти, але коли вибрав товар, зрозумів, що не взяв з собою гроші. Але замість того, аби піти додому і повернутися з грошима, сховав продукти у кишені верхнього одягу.
Суд визнав чоловіка винуватим у вчинені кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років.
Однак покарання пом’якшили, призначивши чоловіку рік умовно.
Читайте також:
Автор:
Війна забрала життя ще одного нашого земляка.
У Дніпрі сталася серйозна ДТП.
Дніпрянин вигадав дивний спосіб повернення боргів.
На Дніпропетровщині посилять відеонагляд.