Такі дані навели у Дніпропетровській обласній раді.
За офіційними підрахунками, з 24 лютого 2022 року по 23 жовтня 2023 року на територію Дніпропетровщини переїхало 400 тисяч людей, які вважаються внутрішньо переміщеними особами. Це один із найвищих показників в Україні, зазначають в облраді.
З них чоловіки становлять лише п’яту частину, решта – жінки, діти та люди похилого віку. Усі вони потребують соціального захисту. Найвразливіші – люди похилого віку, які не мають родичів та одинокі матері.
Найбільше до Дніпропетровщини переїжджали з сусідньої Донеччини, багато хто з Луганщини та Херсонщини. Є переселенці навіть з Полтавщини, хоча ця область єдина з усіх перерахованих, де не велися бойові дії.
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
Від ворожого удару по Нікопольщині постраждало вже семеро.
На Дніпропетровщині судитимуть керівницю поштового відділення, підозрювану у привласненні коштів.
Житель Дніпропетровщини закликав до обрання "нового уряду".