Чомусь зливи та гроза не поспішають покидати Дніпро. У місті чутно грім, а у деякі райони вже заливає дощем та засипає градом.
У тих районах, де ще зливи немає, на небі видно страшезні чорні хмари, які скоро принесуть дощ. Тому краще посидіти дома або хоча б вдягати гумове взуття та брати з собою парасолю.
Ось така ситуація в середмісті Дніпра. Дощ такий сильний, що вода не встигає стікати до дощоприймачів, а на дорогах утворюються калюжі, які більше схожі на міні-озера.
А ось на Боброва затопило місцевий ринок. Сьогодні напевне будемо без покупок.
За даними ДСНС, сьогодні, 28 травня, в найближчу годину зі збереженням до кінця дня у місті Дніпро та по Дніпропетровській області очікується гроза. Рівень небезпечності 1 (жовтий).
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…