Про це розповіли рідні жінки. За словами родичів, Ірина Топол стала жертвою ворожого обстрілу Нікополя 31 серпня. Вона працює вчителькою у місцевій школі і 1 вересня мала розпочати уроки для дітей, проте опинилася на лікарняному ліжку.
Ірина отримала важке поранення, їй зробили першу операцію, але попереду друга і тривала реабілітація. Наразі рідні Ірини збирають кошти на лікування жінки.
На даний момент стан жінки – стабільно важкий.
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
У Нікополі врятували дику косулю, яка забрела в каналізаційний відстійник.
Сьогодні Нікопольщина знову опинилась під ворожим артобстрілом.
Учора росіяни обстріляли школу Марганецької громади зі ствольної артилерії.