На Дніпропетровщині правоохоронці викрили трьох шахраїв, які продавали неіснуючі товари по всій країні.
За даними слідства, жителі Кам’янського розміщували на відомому торговельному інтернет-майданчику та у соціальній мережі оголошення про продаж комп’ютерної техніки, мототранспорту, автозапчастин та дронів за найбільш привабливою ціною.
Потенційні покупці здійснювали передплату за товар на банківські картки шахраїв, однак не отримували його. У такий спосіб підозрювані ошукали понад 20 людей з різних областей України. Сума збитків становить майже 1,2 млн гривень.
Про це повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
Правоохоронці провели понад 20 обшуків за місцями проживання учасників групи. Вилучено банківські карти, комп’ютерну техніку, телефони, сім-картки, чорнові записи, гроші у сумі 200 тис. грн різною валютою та чотири автомобілі.
Фігурантам повідомили про підозру за фактом шахрайства (ч. 3, 4 ст. 190 КК України). Суд обрав підозрюваним запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
Нагадаємо, раніше ми писали, що мешканець Кривого Рогу продавав фальшиві талони для пального: ошукав більше 20 українців.
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
Ґвалтівника 12-річної дівчини засудили на 15 років.
У Дніпрі судили аферистів, які наживалися на загиблих військових.
У Синельниківському районі виявили шахрая.