Молоді бадмінтоністи з Дніпра стали призерами турніру в Данії

19.09.2022 19:15

7-18 вересня у Хернінг (Данія) проходили національні змагання для молодих гравців у різних вікових категоріях «Badminton Danmark Victor LBS». Вихованці ДЮСШ з бадмінтону ДОР та СДЮСШОР ім. Вавілова завоювали медалі: Федір Тюрін став бронзовим призером в одиночній категорії U17 Elit, а Єгор Нечай отримав «срібло» в одиночці в U19 Elit.

Новости Днепра про Молоді бадмінтоністи з Дніпра стали призерами турніру в Данії

Про це повідомляє Федерація бадмінтону Дніпропетровської області.

LBS – сезонна серія турнірів, де молоді гравці міряються силами з найсильнішими представниками Данії та гравцями ближніх країн, а також здобувають рейтинг для майбутніх турнірів, що проходять під егідою Датської федерації з бадмінтону.