Щоправда, це рекорд місцевої школи олімпійського резерву, але ще все попереду.
Як повідомили представники спортивної школи олімпійського резерву №3, на командному чемпіонаті Дніпровської області 12-річна дніпрянка Єлизавета Варавкіна встановила новий рекорд на дистанції 400 метрів.
Єлизавета перемогла з результатом 1:02.6. Як зазначили в спортивній школи, це кращий результат школи олімпійського резерву серед дівчат 12 років, який був недосяжним для учасників забігу цілих 43 років!
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі розгорівся скандал через промисловий генератор біля магазину.
Спекотні вихідні жителі Дніпра намагаються провести біля води. У Дніпрі…
У Дніпрі деякі супермаркети повністю закриваються поки немає світла.
У Дніпропетровській області найбільше пар створили сім’ю у 2024 році…