Науковці, які моніторять міграцію птахів у заповіднику Дніпровсько-Орільський, вчергове проінспектували території природоохоронної зони. Зокрема, дослідили ділянки в Обухівській заплаві, у районі острова Кам’янистий та на водоймах Таромського уступу.
Були досліджені особливості формування нових островів біля лівого берега Дніпра в межах заповідника та чергові дослідження мігруючої орнітофауни природного заповідника “Дніпровсько-Орільський”. Слід зауважити, що результати виїзду дуже гарні. Міграція птахів через заповідник проходить доволі інтенсивно, – йдеться на Facebook-сторінці заповідника.
Гоголь вже пішов із заповідника далі, але дуже порадувала поява попелюха, який, хоч і не внесений в Червону книгу України, але має негативні тенденції чисельності в європейському та світовому масштабі. Також було дуже приємно побачити появу цілої групи білооких черней (Червона книга України), – зауважують науковці.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що невідомі пошкодили унікальний об’єкт у заповіднику поблизу Дніпра.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…