Під вечір у Кривому Розі чули звуки схожі на вибухи. Про це повідомляли як місцеві мешканці, так і ЗМІ.
Як повідомив Олександр Вілкул, над територією Криворізького району було збито ворожу ракету. Він подякував силам ППО та зазначив, що інших обстрілів у Криворізькому районі не було.
Станом на 20:00 на території Дніпропетровщини лунає повітряна тривога. Речники Повітряних сил зазначили, що є загроза ворожих БПЛА над Павлоградським районом. Тож будьте уважні. Чи доберуться дрони до інших міст області дізнаємося згодом.
Читайте також:
Автор:
На Криворіжжі зафіксували масовий мор риби.
На підприємстві у Кривому Розі сталася пожежа.
Чоловік заявив, що навіть не знав про розлучення зі своєю…
Двометрові кущі коноплі вирощував у себе в дворі житель Кривого…