Першим на сполох забив син 75-річної пенсіонерки, який ввечері 22 лютого не зміг додзвонитися до мами, коли та вчасно не повернулася додому з роботи. На пошуки зниклої жінки згодом відправилися правоохоронці.
Місцева мешканка усю ніч ходила вздовж берегової лінії неподалік від свого помешкання, але не могла зорієнтуватися та знайти шлях додому.
Поліцейські розшукали жінку, однак при спілкуванні виявили, що вона потребує медичної допомоги – у неї оніміли руки, ноги та обличчя, було помітне порушення координації рухів. Симптоми могли вказувати на розлади здоров’я.
Жінку відправили до лікарні, де побоювання поліцейських підтвердилися. Лікарі направили хвору до відділення кардіології. Сину повідомили про місце перебування матері та її стан.
Правоохоронці побажали жінці найшвидшого одужання.
Читайте також:
Автор:
У Кривому Розі на зупинці громадського транспорту чоловік розмахував лезом.
У Дніпрі зник відомий транспортний активіст.
У Нікополі врятували дику косулю, яка забрела в каналізаційний відстійник.
У Кам'янському районі зникла неповнолітня дівчина.