На інсталяції вже можна розгледіти напис “Вони загинули, щов ви були вільні”. Відповідні знімки опублікували у Facebook.
Ініціатором створення стіни став місцевий мешканець Анатолій Токарєв. Він же є і засновником Музею. Утворив його, коли повернувся з війни – у 2014 році пройшов полон, був у розвідці. А після повномасштабного вторгнення став волонтером.
Наразі у Музеї можна зустрітити уламки ворожих снарядів і ракет, трофеї, спалену російську техніку. А на стіні зберуть фотографії та дані героїв з Павлограда, які віддали своє життя, захищаючи рідну землю від окупантів з 2014 року.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…