Про це у соціальних мережах написала донька водія Наталія Володіна.
Вчора горе прийшло в нашу сім’ю! В епіцентрі ракетного удару по Калиновій був мій тато, який виїхав вранці на маршрут. Від автобуса залишилося не так багато! Зараз батько в реанімації, гроші потрібні на лікування. Буду вдячна за кожну копійку! Заздалегідь спасибі всім небайдужим! 4149629358952703 Володіна Наталія Олександрівна (це моя карта), – написала донька.
Читайте також:
Автор:
У Дніпрі чергова хвиля відключень боржників.
У Дніпрі похолодає.
У Першу світову в Катеринославі виготовляли власний йод.
Підозрюваний у вбивстві Фаріон відповів на питання журналістів та заявив,…