Водій автобусу із Нікопольщини возить людей на роботу під літаючими над головою снарядами
Водій автобусу із Нікопольщини возить людей на роботу під літаючими над головою снарядами
26.09.2022 17:43
просмотров
Водій автобусу з Нікопольщини вже декілька місяців возить людей під обстрілами.
Про водія автобусу із Нікопольщини розповіли в Дніпропетровсій ОВА.
Віталій – мешканець села Кам’янське на Нікопольщині. Працює водієм автобуса і зараз під обстрілами возить людей до Нікополя із Червоногригорівки. Саме ці міста найчастіше потрапляють під ворожий вогонь. За останні місяці Віталій від’їздив майже 150 рейсів.
Спочатку Віталій працював помічником комбайнера у рідному селі, а потім трактористом. Пізніше здійснив свою дитячу мрію – став водієм автобуса. Переважно, возити доводиться лікарів, пекарів та мешканців сіл, які працюють в Нікополі.
Віталій відзначив, що люди дуже бояться обстрілів, тому здригаються від кожного шурхоту. До прикладу 1 вересня вони виїзджали з Червоногригорівки – почався обстріл. Люди перечекали, і вирушили до Нікополя. Через деяких час повторно почало прилітати, тому Віталій підібрав людей з зупинки і щосили тікав подалі.