З 1 вересня у Дніпрі впровадять змішану форму навчання, тож школярам знову доведеться добиратися до своїх навчальних закладів. Ба більше, цьогоріч частину учнів розмістять в інших школах, тому проблема вартості проїзду для них, як ніколи актуальна.
Нагадаємо, у Дніпрі діють пільги на проїзд в транспорті для школярів за умови наявності учнівського квитка. У автобусах/маршрутках є знижка в -25%, а трамваї для учнів безкоштовні.
Для отримання учнівського квитка, заповніть анкету за посиланням: cabinet.dniprorada.gov.ua, або зверніться до Вашого закладу освіти, для отримання паперового варіанту анкети.
Нагадаємо, у Дніпрі батьки зможуть обрати форму навчання для своєї дитини.
Читайте також:
Автор:
Мати 18-річного В’ячеслава, якого підозрюють у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон…
У Дніпрі на вулиці Космічній Peugeout 206 збив 68-річного чоловіка та…
Сьогодні у Дніпрі помітили рідкісного отруйного павука.
Сьогодні у Дніпрі сталася серйозна ДТП.