Повідомлення про те, що невідомий чоловік збирається стрибнути з Центрального мосту надійшло поліціянтам вдень, пише Репортер. Прибувши на місце події, правоохоронці побачили містянина, який стояв біля перил.
Поліціянти почали вести перемовини, щоб переконати чоловіка не вчиняти самогубство. Правоохоронцям містянин розповів, що на нього і одного із інспекторів у воді чекає «Дід Степан». Згодом, на місце інциденту приїхали медики. Після вмовлянь лікаря швидкої допомоги, дніпрянин погодився не накладати на себе руки.
Чоловіка забрали до лікарні. Відомо, що йому 34 роки і він наркозалежний.
Читайте також:
Автор:
Мати 18-річного В’ячеслава, якого підозрюють у вбивстві мовознавиці Ірини Фаріон…
У Дніпрі на вулиці Космічній Peugeout 206 збив 68-річного чоловіка та…
Сьогодні у Дніпрі помітили рідкісного отруйного павука.
Сьогодні у Дніпрі сталася серйозна ДТП.